SPOJUJEME - GASTRO, EVENTOVÉ PROSTORY A ZÁBAVA

Značka SPOJUJEME zastřešuje spřátelené projekty, které mezi sebou sdílí znalosti a zkušenosti nabyté v oblasti gastronomie, pronájmu prostor a zábavy. Spojujeme eventové prostory pro každou příležitost a nabízíme služby jak agenturám, tak koncovým zákazníkům a soukromým osobám, kterým tak dokážeme poskytnout veškerý komfort a služby.

Eventové prostory pro 300 osob vedle restaurace
v Karlíně

Spojka Events Spojujeme
Zář 25, 2019

Konferenční prostory pro 150 osob nad restaurací
u I. P. Pavlova

Etnosvět Events Spojujeme
Zář 25, 2019

Multifunkční sál pro 120 osob, bar a 5 únikovek
ve Vršovicích

Endorfin
Zář 25, 2019

Jídlo spojuje!
v Karlíně

Spojka Karlín Spojujeme
Zář 24, 2019

Vegetariánská restaurace
u I. P. Pavlova

Zář 24, 2019

Zář 25, 2019

Doprovodné programy

Show must go on
Zář 25, 2019

Kalendář veřejných akcí

Září, 2020

Lucie Michlová, Diskuz

22. 07. 2020
Krásné a praktické prostory pro konferenci, skvělé technické zázemí, milá a ochotná asistentka 🙂
Ověřit

Elizabeta Dmitrieva, Raiffeisenbank

Endorfin 07. 02. 2019
Úžasný prostory, úžasný personal a skvělé únikovky. Není naprosto co vytknout. Měli jsme zde teambuilding a absolutně všichni byli velmi spokojený. Ještě jednou děkujeme Vašemu týmu !
Ověřit

Dmitrij Zacharcenko, Studio Moderna

Endorfin 26. 02. 2019
Vrele odporucam tieto priestory. Profesionalny team nadsencov sa postara o zabavu na 110%. Vhodne pre zabavu v malej skupine kamaratov ale aj pre vacsie firmene oslavy. Este raz dakujem celemu teamu Endorfin, a osobne Vere a Katarine. Dovidenia na buduce!
Ověřit

Adéla Veverková Valešová, Medialist

Endorfin 25. 07. 2019
Skvělý prostor pro firemní teambuilding i jiné akce. Velmi příjemný personál a fajn catering. Pořádali jsme s firmou na místě akci pro 25 osob a bylo to super, můžeme jen doporučit.
Ověřit

Ilona Cihlová, narozeninová oslava

Endorfin 15. 08. 2019
Plánovala jsem tajnou narozeninovou oslavu pro svoji segru a už od začátku byla komunikace na vynikající úrovni. Byla jsem velice spokojena a segra naprosto nadšena. Nádherný prostor s top unikovky. Moc děkujeme
Ověřit

Lucie Lopatová, svatba

Endorfin 24. 10. 2019
V tomto prostoru jsme uspořádali naši svatební hostinu. Vše proběhlo na jedničku. Nemalé dík patří paní Kataríně, která s žádným našim požadavkem neměla problém. Pokud hledáte nevšední prostor, jistě stojí za to oslovit je. Všichni hosté byli spokojeni a my též.
Ověřit

Gabriela Smrčková, O2 Media

Endorfin 14. 11. 2019
V Endorfinu jsme se rozhodli pořádat firemní akci, menší konferenci do 100 účastníků. Prošli jsme v Praze bezpočet míst, ale nikde jsme nenašli to, co právě v Endorfinu. Netradiční a krásný prostor, který nás na první pohled zaujal. Snad ale více než to nás nadchl přístup všech, kteří jsou zde zaměstnaní. Naprostá flexibilita, ochota a vstřícnost ze strany všech, se kterými jsme na straně Endorfinu jednali, byla obrovským benefitem, který společně s tímto prostorem získáte. Kdybych mohla dát více hvězdiček, tak to udělám. Ještě jednou velký dík všem!
Ověřit

Pavla Kojanová, D2G

Endorfin 30. 01. 2020
Měli jsme možnost uspořádat novoroční firemní večírek v prostorách Endorfinu v roce 2020 a bylo to moc povedené. Organizace a komunikace s Endorfinem byla bezproblémová a rychlá. Zajištěný catering byl upraven na míru našim požadavkům. Obsluha na samotném večírku byla milá, pohotová a ochotná - žádné škrobené chování, naopak, naprosto příjemní mladí lidé. Roomasteři v jednotlivých únikovkách byli chápaví a ochotní. Samotné hry jsou skvěle uzpůsobeny podobným akcím, room masteři zajišťují, aby se hosté hlavně bavili a užili si hru, nikoliv aby se zasekli v určitém detailu a ztratili motivaci hrát dál. Díky!
Ověřit

Jitka Kopecká, Next Vision

Endorfin 01. 02. 2020
S Endorfinem jsem organizovala naši firemní akci. Vše bylo připraveno včas, vkusně a podle objednávky. Příjemný personál. Promítací zařízení připravené a funkční. Únikovky nás bavily. Děkujeme za spolupráci.
Ověřit
X