Práce pro energického F&B manažera v back of the house cateringového provozu Dark Kitchen a na místě konání cateringových akcí (primárně v Praze).

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: 1. 7. 2024 (nebo dle domluvy)
Nástupní plat: 50 000 Kč čistého (po kompletním zaučení možnost navýšení)
Délka pracovního poměru: 2 roky
Adresa provozovny: Řipská 1054/12, Praha 3

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– komplexní realizace potvrzených objednávek externího cateringu
– zajištění veškerých provozních zdrojů (nápoje, inventář, prádlo, dodatečný personál,…)
– přítomnost na místě konání cateringových akcí a komunikace s klientem
– nakládka a vykládka závozového auta / dodávky
– obsluha cateringových akcí a/nebo vedení brigádníků
– provoz technického zázemí cateringového provozu
– sledování stavu cateringového inventáře a mobiliáře a jeho průběžná obnova
– úzká komunikace s dodavateli a kolegy napříč podniky pod značkou Spojujeme
– řízení logistiky závozů cateringů, objednávek z cateringového e-shopu a interních závozů mezi podniky značky Spojujeme
– řízení 2 stálých řidičů, zajištění dalších potřeb z externích zdrojů
– tvorba a průběžná aktualizace provozních manuálů

Požadujeme:
– reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
– samostatnost a zodpovědnost
– zkušenosti z F&B provozu (gastro nadšence bez relevantní zkušenosti zaučíme)
– skvělé komunikační dovednosti
– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
– organizační schopnosti a multitasking
– pečlivost a orientace na detail
– cit pro estetičnost
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– anglický jazyk na komunikativní úrovni
– fyzickou zdatnost a manuální zručnost
– časovou flexibilitu (pracovní doba dle akcí)
– řidičský průkaz B podmínkou

Nabízíme:
– stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy
– rozmanitou pracovní náplň
– práci na zajímavých akcí
– možnost aktivně se podílet na rozvoji podniku či jednotlivých produktů
– přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
– práci v novém moderním provozu
– firemní notebook a telefon
– personální stravu
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
možnost kariérního postupu v rámci skupiny Spojujeme
– MultiSport karta