Foyer Café, nově otevíraná kavárna v srdci Hlavního nádraží v Praze, hledá nadšeného a zkušeného
číšníka/servírku, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvořit nezapomenutelný zážitek pro naše
zákazníky. Pokud máte vášeň pro gastronomii a rádi se pohybujete v prostředí plném energie a zážitků, pak
je tato pozice právě pro vás!

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Ihned
Plat: 40 000 Kč (čistého)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa provozovny: Wilsonova 300/8, Praha 2

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

·  Obsluha zákazníků s úsměvem a důrazem na příjemné vystupování
· Zkušenost jako číšník/servírka v restauraci nebo hotelu je výhodou, ale jsme otevření i novým
talentům.
·  Komunikace se zákazníky, podpora prodeje nabízením produktů
·  Příprava prostorů kavárny
·  Samostatná práce s pokladnou

Požadujeme:

·  Zkušenost jako číšník/servírka v restauraci/hotelu je výhodou, ale jsme otevřeni i novým
talentům
·  Schopnost pracovat rychle a efektivně při zachování vysoké úrovně servisu
· Chuť se neustále učit a zdokonalovat své dovednosti
· Výborné komunikační dovednosti a přátelský přístup k zákazníkům
·  Znalost ČJ a AJ na velmi dobré úrovni
· Flexibilitu a ochotu pracovat v různých směnách, včetně víkendů a svátků

Nabízíme:

·   Příležitost pracovat v moderním a stylovém prostředí na jednom z nejvytíženějších míst v
Praze
·   Kariérní postup v rámci celého Spojujeme
·   Možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí
·   Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
·   Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené
·    Sleva na konzumaci i v rámci ostatních provozů Spojujeme