Spojka Karlín, moderní a vyhlášená restaurace v srdci Prahy, hledá do svého týmu zkušeného číšníka/servírka, který/á nám pomůže poskytovat výjimečný gastronomický zážitek našim hostům. Pokud máte vášeň pro gastronomii, milujete práci v dynamickém prostředí a chcete být součástí úspěšného týmu, přidejte se k nám!

Spojka Karlín je první flexitariánská restaurace v ČR. Jedinečný koncept, nádherné prostředí, výborná gastronomie a skvělá parta lidí.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Dle domluvy
Plat: 40 000 – 45 000 Kč (čistého)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa provozovny: Pernerova 697/35, Praha 8 – Karlín

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků s úsměvem a důrazem na příjemné vystupování
  • Samostatná práce s pokladnou (Septim)
  • Přímá spolupráce s kuchyní a obsluhujícími kolegy
  • Komunikace se zákazníky, podpora prodeje nabízením produktů

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenost jako číšník/servírka v restauraci nebo hotelu je výhodou, ale jsme otevření i novým talentům.
  • Schopnost pracovat rychle a efektivně i v hektickém prostředí.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost vytvořit příjemnou atmosféru pro naše hosty.
  • Flexibilita a ochota pracovat večery, víkendy a svátky.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v renomované restauraci se skvělou pověstí.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje ve gastronomickém prostředí.
  • Možnost podílet se na změnách i být jejich tvůrcem.
  • Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu.
  • Odpovídající platové ohodnocení a další bonusy
  • Práce na krátký / dlouhý týden
  • Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené