Hledáme cukráře pro nově připravovaný cateringový provoz Dark Kitchen.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Srpen 2023
Plat: 45 000 Kč (čistého) + % provize z obratu
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa provozovny: Řipská 12, Praha 3 – Vinohrady

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– tvorba, příprava a úprava cukrářských pokrmů mezinárodní kuchyně
– dodržování předepsaných receptur a pracovních postupů
– dohled nad kvalitou a čerstvostí použitých surovin
– dodržování časového harmonogramu výroby
– vedení svěřeného úseku výroby a spolupráce s ostatními pracovníky výroby

Požadujeme:
– předchozí zkušenost v oboru (výhodou praxe v oblasti Patisserie)
– samostatnost
– profesionální přístup k práci a svěřenému pracovnímu zadání
– ochotu spolupracovat a vzdělávat se v rámci inovací v oblasti výrobních procesů gastronomie
– schopnost pracovat s vysokým pracovním i časovým nasazením
– poctivost, kolektivnost a vstřícnost

Nabízíme:
– motivační platové ohodnocení
– moderní pracovní prostředí s přátelským kolektivem
– nevšední a rozmanitou pracovní náplň
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zaměstnanecké slevy
– MultiSport karta
– možnost pracovního postupu
– bonusové ohodnocení v případě dlouhodobého plnění výrobního plánu