Hledáme kolegyni, která našim zákazníkům poskytne vysoce profesionální službu a kolegům na obchodním oddělení pomůže s každodenními „kancelářskými“ činnostmi.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: 1. 7. 2024
Nástupní plat: 30 000 Kč čistého (po kompletním zaučení možnost navýšení)
Délka pracovního poměru: 2 roky
Adresa provozovny: Řipská 1054/12, Praha 3

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– správa cateringového e-shopu
– zpracování příchozích objednávek
– vytváření nabídek občerstvení pro zákazníky e-shopu
– správa hlavního e-mailu a telefonu
– zodpovídání telefonických a e-mailových dotazů zákazníků
– předávání poptávek a informací dalším kolegům
– kontinuální vyhledávání možností doprodeje
– zjišťování zpětné vazby
– odpovídání na recenze
– správa profilu na různých online portálech
– administrativní činnost (kontrola fakturací u velkoobchodních partnerů, příprava štítků na produkty, popisků na cateringy, reportů, tisk a distribuce objednávek cateringu atd.)
– příprava jednoduchých grafických materiálů
– různé podpůrné činnosti dle potřeb obchodního oddělení
– ve výjimečných případech pomoc v provozu

Požadujeme:
– příjemné, energické vystupování
– samostatnost a zodpovědnost
– zkušenosti z F&B provozu výhodou
– skvělé komunikační dovednosti (osobní, telefonické i elektronické)
– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
– organizační schopnosti a multitasking
– pečlivost a efektivita
– PC a numerická gramotnost na pokročilé úrovni (pečlivá práce s čísly, reporty, tabulkami a pod.)
– ovládání Canvy výhodou
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:
– stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy
– rozmanitou pracovní náplň
– možnost aktivně se podílet na rozvoji podniku či jednotlivých produktů
– přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
– práci v novém moderním provozu
– firemní notebook a telefon
– pracovní dobu pondělí – pátek
– personální strava
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
možnost kariérního postupu v rámci skupiny Spojujeme
– MultiSport karta