Do našeho týmu hledáme parťáka pro eventové prostory Spojka Events (Karlín) a Foyer Café (Nové Město). Práce pro aktivního sales manažera se zkušeností z gastro & eventového provozu. Prodeji a realizace velkých B2B eventů, mezinárodních kongresů a konferencí.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: ihned
Plat: 40 000 Kč (čistého) + provize
Délka pracovního poměru: 2 roky
Adresa provozovny: Karlín a Nové Město – Praha

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– zpracovávání příchozích poptávek
– aktivní akvizice nových klientů a vyhledávání obchodních příležitostí pro pronájem eventových prostor
– vyhotovování nabídek a kalkulací pro klienty
– vedení prohlídek a obchodních schůzek
– aktivní vyhledávání možností pro up-selling a cross-selling
– uzavírání smluv
– plánování akcí a příprava přehledů akcí pro provozní úsek
– participace v provozu některých akcí
– precizní práce s CRM systémem
– pravidelný reporting svých činností

Požadujeme:
– reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
– spolehlivost
– proaktivnost
– relevantní zkušenosti z F&B provozu a prodeje F&B služeb podmínkou
– předchozí zkušenosti s vedením týmu výhodou
– skvělé komunikační dovednosti
– pro-klientsky orientovaná osobnost
– schopnost rychlé adaptace na změny
– pečlivost a orientace na detail
– cit pro estetičnost
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem

Nabízíme:
– zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
– motivující platové ohodnocení (základ + bonusy dle úspěšnosti podniku)
– přátelský mladý kolektiv
– práci v nových moderních prostorech
– MultiSport karta
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
– možnost kariérního postupu v rámci skupiny Spojujeme