Rosteme a potřebujeme někoho, kdo by se o nás staral.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Dle domluvy
Plat: 38 000 – 55 000 Kč (čistého) dle zkušeností
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa hlavní kanceláře: Pernerova 697/35, Praha 8 – Karlín

Kontakt: vera@spojujeme.cz

Náplň práce:
– vedení HR agendy pro cca 40 zaměstnanců
– tvorba a plnění HR strategie
– příprava nových a revize aktuálních pracovněprávních smluv
– zpracování / revize a implementace manuálů a směrnic
– personální standardy a manuál
– nábor a výběr nových zaměstnanců
– onboarding a pomoc při adaptaci
– BOZP a PO
– roční pohovory se zaměstnanci
– vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
– udržování zdravé pracovní atmosféry a spokojenosti zaměstnanců
– absolvování předepsaných školení určených vedením a následný reporting

Požadujeme:
– zkušenost na obdobné pozici 3 roky
– dobrá orientace v pracovněprávní legislativě
– znalost MS Office Excel
– analytické schopnosti
– pečlivost a vysokou pozornost
– skvělé komunikační dovednosti
– čeština na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme:
– moderní pracovní prostředí
– mladý přátelský kolektiv
– rozmanitou pracovní náplň napříč všemi oblastmi HR
– zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
– zaměstnanecké slevy
– Multisport karta