Multifunkční eventový prostor s barem a únikovými hrami Endorfin hledá šikovného kolegu. Práce je vhodná zejména pro mladé extrovertní zájemce bez závazků, kteří mají rádi akční práci a chtějí se dál rozvíjet.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Září 2023
Plat: 30 000 Kč (čistého) + spropitné + provize + bonusy
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa provozovny: Petrohradská 216/3, Praha 10 – Vršovice

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

– game master (operátor únikových her)
– obsluha baru
– příprava a obsluha akcí
– event asistent
– recepce a administrativa
– koordinace brigádníků

Práce je hodně různorodá, co neumíte, to Vás rádi naučíme, stačí chtít.

Požadujeme:

– pozitivní přístup k práci, hostům a kolegům
– vysoké pracovní nasazení
– reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
– energická a usměvavá osobnost
– spolehlivost, pečlivost
– samostatnost a zodpovědnost
– chuť učit se novým věcem
– plynulá čeština a komunikativní angličtina
– základní manuální zručnost
– počítačová gramotnost
– zkušenosti s komunikací s hosty
– zkušenosti s únikovými hrami výhodou
– zkušenosti z baru nebo obsluhy výhodou

Nabízíme:

– nevšední a rozmanitou pracovní náplň
– přátelský mladý kolektiv
– práci v krásných designových prostorech
– možnost podílet se na rozvoji podniku
– možnost pracovního postupu a rozvoje v rámci skupiny Spojujeme
– krátký / dlouhý týden, 12hod. směny zpravidla 10:00 – 22:00
– 30.000 Kč čistého + spropitné + provize + bonusy (reálně cca 35.000 Kč v čistém)
– MultiSport karta
– zajímavé teambuildingy
– zaměstnanecké slevy v rámci skupiny Spojujeme