Hledáme zapáleného markeťáka s proaktivním přístupem pro rychlé rostoucí gastro&eventovou skupinu SPOJUJEME. Máte rádi budování brandu i práci s čísly? Naši lidé jsou ambiciózní, mají otevřenou mysl a nebojí se změn a výzev. Mají nápady a odvahu je prezentovat. Chtěli byste být jedním z nás? Skupina SPOJUJEME zastřešuje několik značek, které funguji v rámci B2C a B2B prodeje. Od kandidata očekáváme komplexní vedení marketingu následujících projektů: restaurace Spojka Karlín, eventový prostor Spojka Events, multifunkční eventový prostor Endorfin, cateringové služby a Bistro Dark Kitchen.

Typ úlohy: IČO
Nástup: Ihned
Adresa hlavní kanceláře: Šaldova 466/34, Praha 8 – Karlín

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– Budování jak samotné skupiny SPOJUJEME, tak i jednotlivých značek v on-line a off-line kanálech

– Řízení kompletního marketingového mixu značek k dosažení krátkodobých i dlouhodobých business cílů a naplnění strategie společnosti

– Tvorba a zodpovědnost za marketingový plán v propojení na obchodní oddělen

-Vytváření marketingové B2C a B2B strategie

-Koordinace a směřování všech marketingových aktivit firmy (SEO, PPC, SMM, e-mail marketing, content marketing/copywriting, offline marketing)

-Prezentace a reporting

-Analýza prodeje, monitoring trhu

-Vytváření a spolupráce na tvorbě produktových kampaní, propagačních předmětů a marketingových materiálů apod.

-Koordinace externích agentur a dodavatelů

-Spolupráce s HR oddělením na employee brandingu

Požadujeme:
– VŠ vzdělání v oblasti reklamy, marketingu nebo komunikace

-Praxe v oboru minimálně 4 roky

-Orientace v SEO, PPC, SMM, e-mail marketingu, content marketing/copywriting, offline marketingu

-Kreativní a analytický přístup

-Aktivní znalost AJ

-Samostatnost a proaktivní přístup

-Organizovanost a spolehlivost

-Výborná znalost českého jazyka, perfektní práce s textem – cit pro jazyk

-Grafické znalosti a cítění (Canva)

-Velmi dobrá práce na PC

-Týmového hráče/ku s vysokou zodpovědností

Nabízíme:
-Prostor pro kreativitu a realizování vlastních nápadů

-Rozmanitou pracovní náplň

-Možnost aktivně se podílet na rozvoji celých projektů či jednotlivých produktů

-Přátelský mladý kolektiv

-Zpravidla 8-hodinová pracovní doba pondělí-pátek

-Firemní notebook a telefon

-Zaměstnanecký slevový program

-MultiSport karta