Hledáme zapáleného markeťáka s proaktivním přístupem pro rychlé rostoucí gastro&eventovou skupinu
SPOJUJEME. Máte rádi budování brandu i práci s čísly? Naši lidé jsou ambiciózní, mají otevřenou mysl a
nebojí se změn a výzev. Mají nápady a odvahu je prezentovat. Chtěli byste být jedním z nás? Skupina
SPOJUJEME zastřešuje několik značek, které funguji v rámci B2C a B2B prodeje. Budeš mít příležitost pracovat na vizi a prezentaci těchto podniků: restaurace Spojka Karlín, eventový prostor Spojka Events, multifunkční eventový prostor Endorfin, catering a bistro Dark Kitchen.

Typ úvazku: IČO
Nástup: ihned
Plat: 40 000 – 55 000 Kč
Adresa provozovny: Šaldova 466/34, Praha 8 – Karlín

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

  • Koordinace marketingových aktivit firmy (SEO, PPC, SMM, e-mail marketing, content marketing, copywriting, offline marketing)
  • Vytváření a spolupráce na tvorbě produktových kampaní, propagačních předmětů a marketingových materiálů apod.
  • Práce v grafickém programu (Canva, Lightroom a jiné)
  • Administrativní podpora webu

Požadujeme:

  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Orientace v SEO, PPC, SMM, e-mail marketingu, content marketing, copywriting, offline marketingu
  • Zápal pro obor gastronomie a eventů
  • Kreativní i analytický přístup
  • Strategické smýšlení
  • Copywriting v češtině i angličtině
  • Cit pro design a základy grafiky (Canva)
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Organizovanost a spolehlivost

Co nabízíme:

  • Prostor pro kreativitu a realizování vlastních nápadů
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Možnost aktivně se podílet na rozvoji celých projektů či jednotlivých produktů
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Zaměstnanecký slevový program
  • MultiSport karta
  • Kanceláře v Karlíně

Těšíme se na vás!