Práce pro milovníka čísel s talentem pro vyjednávání. Kromě skladového hospodářství bude odpovědný i za část provozu.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: 1. 7. 2024 (anebo dle domluvy)
Plat: 40 000 Kč čistého
Délka pracovního poměru: 2 roky
Adresa provozovny: Řipská 1054/12, Praha 3

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– sledování skladových zásob a objednávání tovaru
– řízení a kontrola expedice zboží
– každodenní práce se Septimem
– naskladňování, odpisy a inventury
– tvorba receptur
– sledování foodcostu
– vyhledávání nových dodavatelů a možností snížení nákladů s ohledem na celou skupinu podniků Spojujeme
– koordinace pohybu v nákladovém / vstupním prostoru
– zajišťování oprav, servisu a reklamací
– plánování úklidu a sanitací
– odpadové hospodářství
– vedení pokladní knihy
– reporting
– v případě potřeby výpomoc v logistice

Požadujeme:
– orientaci v programu Septim
– PC a numerickou gramotnost na pokročilé úrovni (rychlá ale pečlivá práce s čísly, reporty, tabulkami a pod.)
– skvělé komunikační dovednosti (jednání s dodavateli)
– zkušenosti z F&B provozu
– samostatnost a zodpovědnost
– organizační schopnosti a multitasking
– pečlivost a orientace na detail
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme:
– stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy
– možnost aktivně se podílet na rozvoji podniku či jednotlivých produktů
– přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
– práci v novém moderním provozu
– firemní notebook a telefon
– personální stravu
– fixní pracovní dobu pondělí – pátek
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
možnost kariérního postupu v rámci skupiny Spojujeme
– MultiSport karta