Hledáme pekaře s láskou k těstu a pekařskému řemeslu pro naši pekárnu Dark Kitchen na Vinohradech. Pekárna se zaměřuje na francouzské pečivo typu viennoiserie, avšak připravují se zde i další pekařské výrobky pro cateringový provoz. Dle potřeby budete pomáhat i v cukrárně. Pokud nejste vyučený nebo léty zkušený pekař, nebojte, vše vás naučíme. Základní zkušenosti s prací s těstem však očekáváme.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Ihned
Plat: 45 000 – 65 000 Kč (měsíčně)
Jazyk: Čeština minimálně na komunikativní úrovni
Adresa provozovny: Řipská 1054/12, Praha 3 – Vinohrady

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

– tvorba, příprava a úprava pekařských výrobků mezinárodní kuchyně
– dodržování předepsaných receptur a pracovních postupů
– dohled nad kvalitou a čerstvostí použitých surovin
– dodržování časového harmonogramu výroby
– spolupráce s ostatními pracovníky výroby

Požadujeme:

– předchozí zkušenost v oboru (výhodou praxe v oblasti viennoiserie)
– samostatnost
– pečlivost a cit pro detail
– profesionální přístup k práci a svěřenému pracovnímu zadání
– ochotu spolupracovat a vzdělávat se v rámci inovací v oblasti výrobních
procesů
– schopnost pracovat s vysokým pracovním
– ochotu pracovat od brzkého rána
– poctivost, kolektivnost a vstřícnost

Nabízíme:

– motivační platové ohodnocení
– moderní pracovní prostředí a technologie
– přátelský kolektiv
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zaměstnanecké slevy
– personální strava
– MultiSport karta
– zpravidla krátký / dlouhý týden, ale možno domluvit se i brigádně
– možnost pracovního postupu v celém řetězci SPOJUJEME
– bonusové ohodnocení v případě dlouhodobého plnění výrobního plánu

Těšíme se na spolupráci s vámi!