Foyer Café, nově otevíraná kavárna v srdci Hlavního nádraží v Praze, hledá nadšeného a zkušeného Shift Manager, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvořit nezapomenutelný zážitek pro naše zákazníky. Pokud se rádi pohybujete v prostředí plném energie a zážitků, pak je tato pozice právě pro vás!

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Ihned
Plat: 40 000 – 70 000 Kč (čistého)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa hlavní kanceláře: Wilsonova 300/8, Praha 2

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:

  • organizace pracovních povinností
  • rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění
  • provoz a základní údržba technického vybavení
  • poskytování servisu na vysoké úrovni
  • jít týmu příkladem
  • řešení problémů s hosty
  • práce s pokladním systémem

Požadujeme:

  • praxi v řízení týmu v gastronomii min. 5 let
  • zájem o obor, touha se v něm zdokonalovat
  • samostatnost a spolehlivost
  • týmového ducha
  • vstřícnost a komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • základní znalost práce na PC¨

Nabízíme:

  • příležitost pracovat v moderním a stylovém prostředí v jednom z nejvytíženějších míst v Praze
  • odpovídající platové ohodnocení
  • přátelský a profesionální tým
  • možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí
  • Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené
  • sleva na konzumaci i v rámci ostatních provozů Spojujeme