Fyzický náročná práce pro aktivního mladého člověka se zkušeností z gastro & eventového provozu.

Typ úlohy: Plný úvazek
Nástup: Dle domluvy
Plat: 35 000 Kč (čistého) + provize
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Adresa provozovny: Pernerova 697/35, Praha 8 – Karlín

Kontakt: hr@spojujeme.cz

Náplň práce:
– příprava a obsluha cateringových stanic
– kompletní příprava a odbavení potvrzených akcí (od setupu, přes servis až po úklid)
– hlavní kontakt pro klienta v průběhu konání akce
– koordinace týmu brigádníků a celkový dohled nad akcí
– participace na plánování některých akcí
– inventury in&out akce
– provoz technického a audio-vizuálního vybavení prostorů
– udržování prostorů v reprezentativním stavu

Požadujeme:
– reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
– samostatnost a zodpovědnost
– časová flexibilita (pracovní doba dle akcí)
– relevantní zkušenosti z gastro&eventového provozu
– předchozí zkušenosti s vedením týmu výhodou
– skvělé komunikační dovednosti
– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
– organizační schopnosti a multitasking
– pečlivost a orientace na detail
– cit pro estetičnost
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
– manuální zručnost
– řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme:
– rozmanitou pracovní náplň
– možnost aktivně se podílet na rozvoji produktů
– přátelský mladý kolektiv
– práci v krásných designových prostorech
– 35 000 Kč čistého + provize
– zaměstnanecký slevový program
– MultiSport karta