september, 2020

06sep9:0018:00Aktivuj Svůj PotenciálSeminář Radka Karbana

more

Event Details

Objev TAJEMSTVÍ, jak využít svého PLNÉHO POTENCIÁLU, VYNIKNOUT v dnešní době a mít výjimečné VÝSLEDKY v práci, byznysu i v životě.
❗ POZOR – jediný termín semináře V PRAZE 2020❗

Na tomto semináři bys 100% měli být pokud:
1# Cítíš, že chceš v životě něco víc. Máš v sobě touhu a chuť učit se novým ověřeným postupům, které by Vám daly do rukou značnou konkurenční výhodu. Rád by jsi měl před ostatními náskok.
#2 Jsi měl i těžký život a věci nešly vždy tak, jak ji chtěl, ale i navzdory tomu jsi uvnitř „bojovník“ a máš odvahu se prosadit v tomto světě! Nebo se chceš už navždy oddělit od minulosti, nasměrovat se na vyšší cíle a jít si za nimi!
3# Podnikáš a cítíš, že je těžší a těžší přizpůsobovat se všem těm změnám venku. Věci i lidé ti často přerůstají přes hlavu a byznys nevydělává tolik, kolik by mohl. Jsi z toho tak trochu unaven a potřebuješ něco „neprůstřelného“, co zabere.
4# Se nacházíš v bodě, kdy hledáš nějakou pozitivní změnu v životě, ať už je to na úrovni vztahů, těla, zdraví, energie, kariéry či lepšího nasměrování. Nebo chceš znát nejnovější techniky řízení mysli.
5# Chceš odhalit, co tě teď skutečně nejvíce brzdí. Přijít na to, co je skutečný kořen problému, který nebývá častokrát vidět. Nebo by jsi rád více pochopil sám sebe. Zjistil, co motivuje tebe a co funguje na druhé.
6# Jsi slyšel o spoustě úspěšných lidí, ale nepřijde ti, že by byli víc chytřejší nebo nějak speciální. Jen mají prostě z nevysvětlitelného důvodu lepší výsledky, a ty chceš vědět, co sakra dělají jinak, že se jim tak daří a excelují.
Seminářem tě bude provázet autor bestselleru Aktivuj svůj potenciál Radek Karban. Na místě budeš mít možnost získat jak knihu, tak i věnování a autogram. To je vážně skvělá šance!

Time

(Sunday) 9:00 - 18:00

Location

Spojka Events

Pernerova 697/35

Organizer

Comments

Comments are closed.