december, 2023

02dec(dec 2)10:3003(dec 3)18:00BeThriftyVintage Kilo Sale

more

Event Details

What can you expect?
Skvělá atmosféra a tisíce oblíbených, vysoce kvalitních značkových vintage oděvů, kterým můžete dát druhý život. Sportovní oblečení, šaty, trička, džíny, streetwear, kabáty, bundy a mnoho dalšího ve velikostech XS až plus size.
Ceny začínají na 117Kč za jeden kus oblečení.
Who are we?
BeThrifty není jen jedním z mnoha prodejců vintage kilo, s BeThrifty se odlišujeme od ostatních! Nabízíme vám největší a nejlepší výběr vintage oblečení a recyklovaných kousků! Originální Vintage kilo výprodej je zpět ve vašem městě! 👖👗
How does it work?
Můžete si koupit tolik nebo tak málo, kolik chcete. Nekupujete si dva páry kalhot, košili a sako, ale 1,08 kilogramu těch nejlepších vintage kousků, které odpovídají vašemu individuálnímu stylu.
Tričko stojí přibližně od 7 eur. Na výstupu vaše vintage kousky zvážíme a podle toho se určí cena, která vychází na 900Kč za kilo (nemusíte však kupovat celé kilo).
V přepočtu zaplatíte za džíny přibližně 440Kč, za šaty 280 Kč a za tričko 160 Kč.
Do I need to book an early slot to find the best clothes?
Samozřejmě, že ne! V průběhu dne budeme regály doplňovat novými vintage kousky, takže nezáleží na tom, jestli jste přišli včas nebo nakupujete na poslední chvíli, čeká na vás spousta neuvěřitelných ojedinělých kousků.
Can I buy tickets at the door?
Vstupenky na vstupní pokladně jsou vždy k dispozici, ale doporučujeme si je objednat předem, abyste se vyhnuli dalšímu čekání, navíc omezený počet volných vstupenek najdete pouze online!
Na co ještě čekáte? Pořiďte si vstupenky hned teď!

Time

2 (Saturday) 10:30 - 3 (Sunday) 18:00

Location

Spojka Events

Pernerova 697/35

Organizer

Comments

Comments are closed.