july, 2023

29jul(jul 29)10:3030(jul 30)18:00BeThriftyVintage Kilo Sale

more

Event Details

What can you expect?
Skvělá atmosféra a tisíce oblíbených, vysoce kvalitních značkových vintage oděvů, kterým můžete dát druhý život. Sportovní oblečení, šaty, trička, džíny, streetwear, kabáty, bundy a mnoho dalšího ve velikostech XS až plus size.
Ceny začínají na 117Kč za jeden kus oblečení.
Who are we?
BeThrifty není jen jedním z mnoha prodejců vintage kilo, s BeThrifty se odlišujeme od ostatních! Nabízíme vám největší a nejlepší výběr vintage oblečení a recyklovaných kousků! Originální Vintage kilo výprodej je zpět ve vašem městě! 👖👗
How does it work?
Můžete si koupit tolik nebo tak málo, kolik chcete. Nekupujete si dva páry kalhot, košili a sako, ale 1,08 kilogramu těch nejlepších vintage kousků, které odpovídají vašemu individuálnímu stylu.
Tričko stojí přibližně od 7 eur. Na výstupu vaše vintage kousky zvážíme a podle toho se určí cena, která vychází na 900Kč za kilo (nemusíte však kupovat celé kilo).
V přepočtu zaplatíte za džíny přibližně 440Kč, za šaty 280 Kč a za tričko 160 Kč.
Do I need to book an early slot to find the best clothes?
Samozřejmě, že ne! V průběhu dne budeme regály doplňovat novými vintage kousky, takže nezáleží na tom, jestli jste přišli včas nebo nakupujete na poslední chvíli, čeká na vás spousta neuvěřitelných ojedinělých kousků.
Can I buy tickets at the door?
Vstupenky na vstupní pokladně jsou vždy k dispozici, ale doporučujeme si je objednat předem, abyste se vyhnuli dalšímu čekání, navíc omezený počet volných vstupenek najdete pouze online!
Na co ještě čekáte? Pořiďte si vstupenky hned teď!

Time

29 (Saturday) 10:30 - 30 (Sunday) 18:00

Location

Spojka Events

Pernerova 697/35

Organizer

Comments

Comments are closed.