april, 2021

21apr17:0019:00Soutěž detektivů onlineTýmová detektivní hra - # 2 Vražda v klubu anonymních alkoholiků

more

Event Details

Máte malý tým nebo omezený rozpočet na teambuilding? Vysoce profesionální a skvěle hodnocenou detektivní týmovou hru Soutěž detektivů si můžete zahrát i za 1 000 Kč / tým 3-6 hráčů. Nepropásněte výjimečnou příležitost spojit se online se svými kolegy i jinak, než jenom pracovně a zároveň sdílet náklady na teambuilding!

DETEKTIVNÍ HRA:

Online teambuilding: Soutěž detektivů
Detektivní případ #2: Vražda v klubu anonymních alkoholiků
Náročnost: 3 z 5
Termín: 21. 4. 2021 (středa)
Čas: 17:00 – 19:00 (připojení možné od 16:30)
Jazyk: čeština
Platforma: Zoom (odkaz je možné otevřít i v prohlížeči, není nutné mít nainstalovaný program na PC). Odkaz pro připojení do hry vám zašleme v den hry.
Cena: 1 000 Kč / tým / včetně 10 % DPH
Týmy: Rozdělte se do týmů po 3-6 hráčích (optimum je 4-5) a zvolte si názvy týmů. Nepotřebujeme znát jména hráčů ani počty hráčů v jednotlivých týmech. Hráči nemusí být na stejném místě. Celkový počet týmů není nijak omezen.

O ČEM JE SOUTĚŽ DETEKTIVŮ:

Soutěž detektivů je online detektivní hra, ve které spolu se svým týmem postupně rozplétáte záludný zločin. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých, skupina soudních lékařů a forenzních analytiků vám s tím pomohou. Hrou provází moderátor v živém přenosu. Ke hře nejsou potřeba žádné speciální vědomosti nebo dovednosti, pouze logika, intuice, dedukce a trocha štěstí!

Více o hře včetně videoukázky: www.showmustgoon.cz/detektivonline

JAK PROBÍHÁ SOUTĚŽ DETEKTIVŮ ONLINE:

První kolo: Sledujeme videozáznam z místa činu, získáváme složky všech podezřelých a také doplňující materiály k případu.
Druhé kolo: Posloucháme nahrávky výslechů podezřelých a svědků. Seznamujeme se s novými důkazy.
Třetí kolo: Získáváme závěry soudních lékařů, sumarizujeme všechny důkazy a vynášíme konečný rozsudek.
Vyhodnocení: Animované video vzápětí prozradí kdo je skutečným zločincem. Vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů. Body můžete získat nejen za odhalení skutečného zločince, ale i za přesnost stanovení motivů a skutečností, a to nejen v závěru hry ale i v jednotlivých kolech.

SDÍLENÝ KORPORÁTNÍ TEAMBUILDING:

Soutěžit budete i s dalšími firmami. Názvy jednotlivých společností však nebudou nikde figurovat, vystupovat budete pod názvy týmů. Po skončení soutěže a vyhlášení vítězného týmu vás přesměrujeme do jednoho „breakout room-u“, kde může (ale také nemusí) vaše online zábava pokračovat výlučně v rámci vaší společnosti.

REGISTRACE:

Nejpozději den předem nahlaste počet týmů, jejich názvy a fakturační údaje na e-mail events@spojujeme.cz.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na events@spojujeme.cz nebo 702 216 064

CHCI SE ÚČASTNIT SOUKROMĚ:

Pokud si chcete zahrát s rodinou nebo přátely, registrovat se můžete na stránce s platební bránou www.endorfin.cz.

Time

(Wednesday) 17:00 - 19:00

Location

Online

Organizer

SHOW MUST GO ONJsme společnost, která nabízí jedinečné doprovodné programy pro vaše akce, ať už korporátní, teambuilding, narozeninové party nebo soukromou oslavu.events@spojujeme.cz

Comments

Comments are closed.