march, 2021

13mar19:0021:00Star Wars Mad Head Showzábavná týmová kvízová hra

more

Event Details

Mad Head Show je zábavný kvíz, ve kterém proti sobě během pěti kol soupeří týmy a snaží se pomocí dedukce, intuice a smyslu pro humor zodpovědět správně soutěžní otázky. Otázky mohou být vizuální či zvukové, ale vždy originální a zábavné!

TENTOKRÁT S TEMATIKOU STAR WARS

Datum: 13. 3. 2021 od 19:00 do 21:00
Místo: 
Online v přímém přenosu (PC)
Vstupné: 750 Kč za tým 3-6 osob (tj. od 125 Kč za osobu)

Skvělá zpráva pro všechny milovníky Star Wars. „Je to tady!“ Legendární kvízová hra Mad Head Show na téma Star Wars bude mít svou online premiéru 13. 3. 2021. A o co hrajeme? Tentokrát budeme hrát o voucher na únikovou hru Star Wars od Endorfinu. Nepotřebujete žádné znalosti ani speciální schopnosti či dovednosti, často vám postačí logika, intuice, ale třeba i smysl pro humor.

Technické požadavky: Internet, PC
Kontakt: info@endorfin.cz, +420 605 070 549
Faktura: Vystavíme na požádání
Dárkový voucher: Vstupenku ve formě dárkového voucheru vystavíme na požádáníMad Head Show uvádíme zpravidla jednou za 6-8 týdnů. Program je vždy zbrusu nový a většinou tematicky zaměřený, jako například: Simpsonovi, Halloween, Filmy a seriály, Mikuláš, Star Wars, Harry Potter

Mad Head Show je možné objednat i jako firemní teambuilding (také v anglickém jazyce). Více o nabídce pro firmy naleznete na stránkách Show Must Go On.

Time

(Saturday) 19:00 - 21:00

Location

Online

Organizer

SHOW MUST GO ONJsme společnost, která nabízí jedinečné doprovodné programy pro vaše akce, ať už korporátní, teambuilding, narozeninové party nebo soukromou oslavu.events@spojujeme.cz

Comments

Comments are closed.