Moderní eventové prostory Spojka Events

Moderní eventové prostory Spojka Events

Moderní eventové prostory v samém srdci Karlína (Pernerova 697/35, Praha 8) disponují kapacitou až 300 osob. Designové prostory s nádechem industriálního stylu jsou vhodné pro konference, workshopy, semináře, firemní školení či večírky. Společně s restaurací Spojka Karlín poskytují synergii i komfort služeb.

Spojku Events najdete poblíž stanice metra Křižíkova. Sídlí v budově Praga Studios, která vznikla na místě bývalých opraven Pragovka v rámci plánu obnovy celého areálu někdejších závodů ČKD s názvem Nový Karlín.

K dispozici jsou celkem 3 sály, které se dají pomocí mobilních pojízdných stěn snadno spojit podle potřeby. Každý sál má svůj vlastní vstup přímo z přízemí budovy a je vybaven moderní audiovizuální technikou (projektory, plátna, ozvučení, mikrofony, mixážní pult, stropní osvětlení, které je možné na přání klienta nastavit do požadované barvy). Sál č. 3 má navíc přímý výstup do komunitní zahrádky.

  • výhodná poloha v Karlíně
  • industriální design
  • živé květiny
  • spousta denního světla
  • vestavěná AV technika
  • variabilita prostoru
  • komplexní eventové služby
  • různorodý mobiliář (kulaté banketové stoly 115 cm, vysoké koktejlové stolky 80 cm, sedací vaky, interiérová houpačka, pohovka a další)

V případě potřeby pomůžeme zajistit doplňkové zasedací místnosti v budově Praga Studios, parkování či ubytování v okolí.

Na všechny akce dokážeme zajistit náš pestrý SPOJUJEME catering, profesionálního moderátora, hostesky, fotokoutek, virtuální realitu, DJ a spoustu dalšího. Týmové hry Push & Play nebo Mad Head Show jsou pak ideálním doprovodným programem nejen na večer.


Věděli jste, že naše konferenční židle jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného odpadního plastu vyprodukovaného rybářským průmyslem na severu Norska?

Jsme členy České eventové asociace.

V roce 2022 ve Spojce Events jsme realizovali 153 eventů.

Vybavení místnosti

Plátno

Projektor

Zvukové zařízení

Wifi

Flipchart

Catering

Bar

Osvětlení

Naši klienti